ما که هستیم

ما به کتاب نیاز داریم یک سازمان غیر دولتی مستقر در آتن است که معتقد است که فضاهای چند فرهنگی و کتاب ها چندین وظیفه مهم را ایفا میکنند، که میتواند برای همه لایه های جمعیت شهر، از جمله جمعیت حاشیه ای و آسیب پذیرمانند تقریبا ۵۵۰۰۰ پناهندگان که در یونان زندگی میکنند سودمند باشد. در طول سال گذشته این سازمان بیشتر از ۲۰۰۰ کتاب را جمع آوری کرده است، کتابخانه های کوچکی را ایجاد کرده است، در کنفرانس ها شرکت کرده اند، سرمایه گذاری های خود را آغاز کرده و موسسه ما به کتاب نیاز داریم را به عنوان یک سازمان غیر دولتی رسمی تاسیس کرد.

loanna in library.jpg

داستان ما

سازمان ما به کتاب نیاز داریم در سال ۲۰۱۵ به هدف تشویق افراد و جوامع به رشد به رشد و ادغام از طریق آموزش و پرورش در نظر گرفته شد.

بیشتر بدانید →

در باره ما

سازمان ما به کتاب نیاز داریم توسط یو انا و ندیر یک تیم با سابقه های مختلف که برای کمک به مردم به هم پیوستند تاسیس شد.

بیشتر بخوانید →

دیدگاه ما

چشم انداز سازمان ما به کتاب نیاز داریم، ایجاد یک اجتماع فراگیر و تامین دسترسی به دانش در فضاهای که ارتباط را تشویق میکند.

بیشتر بخوانید →


پروژه های دیگر

ازسال ۲۰۰۶ ما به کتاب نیاز داریم بیشتر از ۲۰۰۰ کتاب را به زبانهای عربی، فارسی، انگلیسی، آلمانی و فرانسوی جمع آوری کرده است.ما دو کتابخانه را، یکی ازان ها در شیستو و دیگری در پناهگاهی تحت خدمات امدادی کاتولیک باز کرده ایم. شبکه ای خوبی با دیگر سازمان های غیر دولتی یونان تاسیس کرده، در کنفرانس، کارگاه ها و مراکز تحقیقاتی متعددی در سراسر مهاجرت مشارکت داشته ایم.

 

پروژه های دیگر

هدف و اشتیاق ما آموزش و پرورش است، بنابراین ما در پروژه های آموزشی مختلف در آتن شرکت میکنیم.

بیشتر بخوانید 

کتاب خانه های ما

ما برای کارهایمان تا اینجا خیلی مفتخر هستیم، در کمپ شیستو و خدمات امدادی کاتولیک دوکتابخانه کاملا کاربردی برای کودکان و بزرگسالان دردسترس هستند.

بیشتر بخوانید  →


چه مردم در باره ما میگویند....

؛کتاب ها پل ارتباطی بین همه مردم هستند، آنها یک پیوند ضروری برای فرهنگ و تمدن هستند، این ابتکار متفاوت است ولی برای ادغام ضروری است؛– لیفتیریس پاپاگیاناکیس
معاون شهرداری برای مهاجران، پناهندگان و ادجام شهری
ایکاش مردم بیشتر بخوانند، یاد بگیریند تا در زندگی دیگران رهنما شوند  
– الکسندرا ایگیرینو
مدیر روابط عمومی انتشارات دایپترا

 


درگیر کار شوید

ما همه روزه در سازمان ما به کتاب نیاز داریم کارهای زیادی انجام میدیم مانند حمل کتاب های جدید و دست دوم از سراسر جهان به یونان، باز کردن کتابخانه ماهواره ای، ایجاد فضای خواندن، ایجاد شبکه و ایجاد همکاری با دیگر سازمان های غیر دولتی و رهبران محلی و خیلی بیشتر.این یک تلاش بزرگ است، بنابراین، ما به سخاوت افرادی که از راه های مختلف میتوانند برای زنده ماندن و رشد کردن ماموریت مان تامین مالی کنند تکیه میکنی.اگر ارزش تحصیل، فرهنگ و مانند پروژه ما را داشته باشید، میتوانید ازطریق چندین راه به ماه کمک کنید.

003.png

با تشکر ویژه از...

    Supporters 

 • Effect.org
 • Metaixmio Publications
 • Geniki Taxydromiki
 • Psichogios Publications
 • Kedros Publications
 • Library4all

    Supporters

 • Dioptra Publications
 • KLEOS S.A.
 • InterLit Foundation
 • Casa de Palavras
 • 2nd Experimental High School of Athens
 • 4th Senior High School of Alimos

تماس با ما

We need books

Email: info@weneedbooks.org


خبرنامه ما به کتاب نیاز داریم

ما یک سازمان محور گرا هستیم، بنابراین ما میخواهیم جامعه ما به کتاب نیاز داریم را برای اخبار مربوط به همه چیزهایی که ما انجام میدهیم و میخواهیم در آینده انجام دهیم. را بروز نگهداریم. برای به روزه بودن با سازمان ما به کتاب نیاز داریم خبرنامه ما را تصدیق کنید